Inschrijven BBQ docenten

Inschrijving Introductieweek BBQ Medewerkers

Op 26 Augustus 2019 begint de enige echte introductieweek van de faculteit gezondheid. Om deze goed te beginnen is er op deze maandagavond rond 17:00 een BBQ voor alle studenten, mentoren en ook de medewerkers van de faculteit! Dus mocht u zin hebben in een lekker stukje vlees (of natuurlijk de vegetarische variant) en om kennis te maken met de nieuwe studenten schrijft u zich dan nu gratis in via het formulier hieronder. Hierbij kunt u zich ook opgeven om mee te doen met de ‘mentorengames’. Dit zijn spellen waarmee de studententeams punten kunnen winnen voor hun opleiding, waarmee ze uiteindelijk de medical cup kunnen winnen. Voor elke opleiding zijn wij op zoek naar een aantal medewerkers die de overwinning binnen willen slepen voor hun opleiding!

 

Inschrijven kan via deze link: Inschrijvingsformulier BBQ Medewerkers