Het laatste nieuws

Ook Venae heeft te maken met het Corona virus

Ook Venae heeft te maken met het Corona virus

Lieve studenten, het coronavirus heeft iedereen in zijn ban, ook wij moeten eraan geloven. Wij willen dan ook mededelen dat de Kroegentocht "Leip op Leidse" niet door zal gaan. Dit op advies van de HvA en het RIVM, die evenementen met meer dan 100 personen af lasten. Hopelijk hebben wij hier snel meer nieuws over! Op dit moment zijn er helaas nog geen vervolgstappen. Probeer daarnaast goed https://coronainfo.mijnhva.nl/nl in de gaten te houden! Wij volgen het advies van het RIVM, de GGD en de HvA. De borrels zullen wel doorgaan, totdat wij anders te horen krijgen! Houd ook hier onze sociale media voor in de gaten en schroom niet om ons een berichtje te sturen als je een vraag hebt!

Reacties

Log in om de reacties te lezen en te plaatsen